Praktiky, které poskytuji.

a. Fetiš setkání s Madam – Tato nabídka je právě pro Tebe, pokud jsi vyznavač ženské krásy a elegance. K Madam patří nejenom korzet, punčošky, podpatky, upravené nehtíčky, ale také kůže a latex. Tohle vše ti dopřeji.

b. Uctívání nožiček Madam – Lákají Tě štíhlé a dlouhé nožičky? Budu Tvá Bohyně, Ty budeš smět být  v MÉ blízkosti, klečet u mých nožiček a mazlit se s nimi. Krásné nožičky na jehlových podpatcích, jemné přiléhavé punčošky, dráždivě červené upravené nehtíčky…. Tohle všechno Ti dopřeji. Klapot podpatků navodí tu správnou atmosféru.

c. Možnost i TV Dominy – Líbillo by se ti připojení TV Dominy?

d. K dispozici je i subík – Pokud si chceš okořenit lekci s druhým subíkem. Stačí poprosit !

e. Pony Play – Hezky si tě osedlám!

f. Elektrostimulace – Velice výchovný proces, kdy Tě Madam dokáže vydráždit a pak postupně zkrotit elektrickými výboji na citlivých partiích. Nakonec zkrotne každý.

g. Výchova a poslušnost – Přesné a rychlé plnění příkazů Madam ve studiu a nebo na veřejnosti, to bude pro Tebe veliká čest, můžeš posloužit Madam i jako finanční otrok.

h. Znehybnění – Zbožňuji okovy, pouta, folii a bezmocnost otroka. Toužíš prožít několik hodin v okovech? Být uzamčený v kobce? Užít si bezmoc a pot ve folii? Umožním Ti to.

i. Doprovod do společnosti – Hledáš krásnou, elegantní Dámu na úrovni, oblečenou v kostýmku, kůži, korzetu – dle Tvého přání? Nemáš s kým jít do společnosti? Tak zavolej a dopřej si tuto službu.

j. Doprovod na femdom a fetiš akce – Můžeš Madam doprovázet na fetish i play párty. Doma i v zahraničí. Podmínkou je návštěva studia před akcí, která je nutná ke vzájemnému poznání.

k. Výprasky – Jsou určené pro vyznavače rákosek, plácaček, bičíků. Umím být jemná i důrazná. Užívám si je.

l. Bičování – Vzrušuje Tě bičování ? Láká Tě prožít hlubokou bolest, bezmoc a pokoření? Bičování ve studiu můžeš zažít ihned. Bičování v přírodě musí předcházet návštěva studia.

m. Pásy cudnosti – Nemáš žádné zkušenosti a chtěl by sis vyzkoušet krátkodobé uzamčení do pásu cudnosti? Naučit se ovládat své touhy a zabránit masturbaci? Zavolej, ráda si Tě uzamknu. Dlouhodobém uzamčení je zvlášť velké potěšení i pro Madam. Klíče vždy zůstanou uschované u Madam. Jenom tak, zažiješ ten správný pocit.

n. Ponižování – Je libůstka pro ty, kteří chtějí zažít ponižování – fyzické nebo psychické.

o. Finanční otroctví – Je to cesta, jak projevit Madam vděk , pokoru a obdiv i na dálku. Dárky pro Madam je třeba předem konzultovat. Jsi Můj obdivovatel, díváš se rád na moje fotky, které Tě vzrušují? Máš to daleko a nemůžeš přijet do mého studia? I Ty můžeš potěšit Madam nějakým vhodným dárkem ( vkusným oblečením, botičkami, vybavením do studia ). Dárky pro Madam je třeba předem konzultovat.

p. Nekompromisní přístup – Jsi vyznavač tvrdých praktiky? Přitahuje Tě moje nadřazenost a nekompromisnost? Ballbusting, CBT, mučení penisu …. Objednej se!